PL

Вакансии

В связи с динамичным развитием предприятия мы приглашаем кандидатов на следующие вакансии:

СПЕЦИАЛИСТ ПО ПРОДАЖЕ

Główne zadania:

  1. pozyskiwanie nowych klientów zagranicą
  2. realizacja planów sprzedażowych wyznaczonych przez spółkę
  3. obsługa zagranicznych klientów

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe o proflu ekonooicznym lub technicznym
  2. mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej
  3. komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  4. łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych
  5. zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  6. komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  7. dyspozycyjność i poczucie odpowiedzialności
  8. sumienność
  9. umiejętności negocjacyjne
  10. prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  1. pracę w młodym i dynamicznym zespole
  2. zatrudnienie w postaci uomwy o pracę
  3. atrakcyjne wynagrodzenie
  4. system premiowy
  5. system wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń
  6. system szkoleń spejalistycznych w zakresie produktów spółki w kraju i zagranicą
  7. udział w targach zagranicznych
  8. niezbędne narzędzia pracy

Procedura wprowadzenia do pracy obejmuje:

  1. miesięczne szkolenie w zakresie m.in. asortymentu zakładu w siedzibie spółki w Chojnowie
  2. zapoznanie się z procesami biznesowymi zachodzącymi w spółce
  3. udział w pracach działu B+R oraz produkcji i logistyki

ОПЕРАТОР ОБОРУДОВАНИЯ

Wymagania:

  1. pracowitość
  2. dyspozycyjność
  3. umiejętność pracy w zespole
  4. dobra organizacja czasu pracy
  5. umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  1. pracę w frmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży
  2. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  3. możliwość nabywania ciekawego doświadczenia zawodowego
  4. miłą atmosferę pracy
  5. szkolenia podnoszące kwalifkacje zawodowe

Процесс трудоустройства разбит на следующие этапы:

Этап I

– анализ документов кандидата (резюме, мотивационное письмо)

Этап II

– I-ое собеседование (анализ профессиональных навыков и квалификации кандидата)

Этап III

– II-ое собеседование (в зависимости от должности, анализ проблемных моментов и способы их решения)