o Firmie

Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji powlekanych papierów i folii. Historia spółki sięga lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wówczas rozpoczęły działalność Dolnośląskie Zakłady Wyrobów Papierniczych - Dolpakart, które dostarczały wyroby na rynek krajowy i rynki wschodnie. W 1998 roku na bazie Dolpakartu powstał ZPWP Dolpap Sp. z o.o.

Od początku istnienia spółki sukcesywnie inwestowano w park technologiczny poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń. Obecnie zakład dysponuje trzema powlekarkami i czterema bobiniarkami. Posiada Zintegrowany System Zarządzania i spełnia wymagania PN-EN ISO 9001:2015 i PN-N-18001:2004. Wykwalifikowana kadra oraz zdobyte bogate doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wyrobów sprawia, że firma spełnia oczekiwania rynku krajowego i rynków zagranicznych. Cała firma jest zorientowana procesowo, a punktem wyjścia podejmowanych decyzji jest klient, jego aktualne i przyszszłe potrzeby.

Firma stale doskonali procesy wytwórcze, sprzedażowe i organizacyjne. Dzięki wprowadzanym optymalizacjom z jej efektów korzystają także klienci spółki. Na szeroką skalę prowadzone są prace badawczo – rozwojowe. Z jednej strony mają one na celu generowanie nowych produktów w odpowiedzi na potrzeby różnych sektorów rynku, w tym kreowanie nowych produktów dla nowych zastosowań, z drugiej, wsparcie techniczne klientów we wdrażaniu przez nich nowych produktów. Centrum Badawczo – Rozwojowe jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia pozwalające dokonywać pomiarów, analiz, porównań i wielu innych badań.

Przewagi Dolpapu

wysoka jakość produktów

wsparcie techniczne od projektu do produkcji

krótki czas oczekiwania na realizację zamówień

realizacja nisko ilościowych zamówień

stoki magazynowe