Kartony silikonowane

karton silikonowany

Dostępne typy kartonu:

  • przekładka tekturowa silikonowana
  • pudełko kartonowe pokryte silikonem

Czym są kartony silikonowane i jakie mają zastosowanie?

W firmie Dolpap dostępne są pudełka silikonowe tekturowe oraz przekładki silikonowane tekturowe. Oba produkty wykonywane są na zamówienie klienta, wedle jego preferencji co do rozmiaru, koloru oraz gramatury. Możliwe jest też wydrukowanie konkretnego projektu graficznego na kartonie.

Kartony i podkładki dzięki powłoce silikonowej są odporne na wiele czynników zewnętrznych (m.in. temperaturę i wilgoć). Karton silikonowany umożliwia przechowywanie w nim materiałów (np. kleju czy nawet asfaltu), które łatwo wyciąga się z kartonu, gdyż nie przyklejają się do jego ścianek.

Z kartonów silikonowanych mogą korzystać pracownicy branży budowlanych, ale przydadzą się też (nie)zwykłym domowym złotym rączkom. To produkt, który dobrze mieć. Przekładki można stosować dwojako – albo do oddzielenia elementów wewnątrz kartonu, albo jako przekładki pomiędzy warstwami kartonów, np. na palecie. Zapewniają one stabilizację i większą ochronę. Ze względu na różne zastosowania, dostępne są w różnych rozmiarach.

Postaw na Dolpap, bo warto

Dolpap (pełna nazwa: Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o.) to firma, która działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Nasz zakład i pracownicy nie osiadają na laurach, wciąż się rozwijamy, uczymy nowych technologii i współczesnych rozwiązań, bo naszym marzeniem jest osiągniecie sukcesu nie tylko w Polsce, ale i w Europie, a dokładniej zostanie czołowym dostawcą produkowanych przez nas materiałów.

Powlekane papiery i folie to nasza mocna strona. Znamy się na tym biznesie i inwestujemy w materiały i maszyny. Możemy pochwalić się certyfikatem FSC oraz tym, że spełniamy wymagania PN-EN ISO 9001:2015 i PN-N-18001:2004. Oprócz produkcji konkretnych materiałów wspieramy naszych klientów, monitorujemy proces wdrażania naszych produktów u klienta.

Nasze produkty wykorzystywane są w wielu branżach, m.in. w medycznej, farmaceutycznej, budowlanej, motoryzacyjnej, chemicznej i poligraficznej. Klienci, którzy składają u nas zamówienia, zawsze mogą liczyć na wsparcie i doradztwo. Wszystkie zlecenia wykonujemy na bieżąco, czas oczekiwania nie jest długi. Zajmujemy się nie tylko masowymi produkcjami, ale decydujemy się również na niewielkie zamówienia.

kartony silikonowane 1 kartony silikonowane 2 kartony silikonowane 3