Taśma podgumowana

taśma do kartonów

Gramatura:

  • 82 g/m2
  • 92 g/m2

Kolor taśmy:

  • biały
  • brązowy

Powlekanie:

  • klejem skrobiowym

Dodatkowo:

  • nadruk

Czym są i czym charakteryzują się taśmy papierowe podgumowane?

Taśmy podgumowana to rodzaj taśm papierowych. Zapewniają one pewne zabezpieczenie wszystkich kartonów (nie ma znaczenia ich wielkość czy ciężkość). Taśma do kartonów jest wykonywana z papieru i kleju. Papier powlekany jest najczęściej klejem skrobiowym, który zostaje aktywowany zaraz po zetknięciu się z wodą. Jest to taśma jednostronnie klejąca.

Produkowane przez Dolpap taśmy podgumowane mogą być zarówno z nadrukiem, jak i bez niego. Dostępne są dwa kolory taśmy – biały lub brązowy. Gramatura papieru wynosi 82 g/m² lub 92 g/m². Kolejnym aspektem, który należy uwzględnić podczas zamówienia, jest szerokość rolki. Do standardowych wymiarów należą: 50 mm, 60 mm oraz 70 mm. Nawój natomiast może wynosić 200 lub 270 metra bieżącego. Omawiana taśma charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Jakość taśm papierowych producent systematycznie sprawdza, aby mieć pewność, że ich stan zagwarantuje skuteczne korzystanie z nich.

Dlaczego taśma podgumowana to dobry wybór?

Taśma papierowa z klejem to niezbędny produkt w miejscach, w których ma się do czynienia z kartonami (czyli przede wszystkich w magazynach, ale też w innym placówkach), które trzeba zaklejać. Z łatwością można oklejać nią kartony i inne przedmioty wykonane z papieru a cały proces jeszcze łatwiej będzie się odbywać przy użyciu odpowiedniego dyspensera do taśm. Chcąc wybrać ekologiczną taśmę do pakowania, warto sięgnąć właśnie po taśmę papierową z klejem wodnym, która podlega recyklingowi. Ekologiczne taśmy papierowe stają coraz popularniejsze, więc warto wybrać sprawdzonego już producenta. Taśma papierowa do klejenia na mokro umożliwia pisanie po sobie i zadrukowywanie.

Taśma pakowa papierowa ma takie właściwości, że przy ewentualnych próbach oderwania jej przez niechciane osoby na kartonie pozostanie ślad obcej ingerencji. Czy taśma pakowa producenta Dolpap to dobry wybór? Odpowiedź jest prosta – tak! Zachęcamy do złożenia zamówienia i przekonania się o jej wysokiej jakości i uniwersalności.

tasma podgumowana 1 tasma podgumowana 2 tasma podgumowana 3